< návrat zpět

Celoskleněné dveře a stěny

Existuje architektonický prvek, který z malého prostoru udělá velký? Nebo který dokáže přinést do interiéru nové světlo a efekty, jež nás mohou pořád udivovat? Jsou to skleněné dveře a stěny. Jsou novým trendem využití prostoru a světla. Interiér můžeme konečně oprostit od zbytečně masivních stěn, ale dát mu lehkost při zachování intimity bydlení nebo pracovní činnosti. Skleněné stěny v komerčním prostředí dodají prostoru na luxusu a eleganci. 

 

Skleněné stěny s grafikou, pískováním, gravírováním či pouze použitím čirého, pískovaného skla slouží jako moderní, ale zároveň i velmi praktický prvek do Vašeho domova, kanceláře, recepcí a prodejních výloh.

Grafický motiv si můžete vybrat z naší široké databáze motivů nebo zvolit vlastní libovolný motiv, který zpracujeme pro výrobu grafoskla na čirém nebo matném podkladu.

Skleněné stěny s grafosklem lze vkusně kombinovat se skleněnými dveřmi nebo kuchyní a vytvořit tak ucelený styl Vašeho interiéru.

Skleněné stěny lze kombinovat s otočnými nebo posuvnými dveřmi s použitím doplňků kování pro otočné i posuvné dveře, bohatou nabídku designového kování.

Skleněné dveře či stěna při vstupu do místnosti okamžitě navodí atmosféru lehkosti a čistoty. Je to možná tím, že rozptylují světlo a to vytváří zvláštní atmosféru. Skleněné dveře Jihlava jsou ideální při rekonstrukcích bytů, když chceme dodat svému bydlení novou dimenzi a větší rozlet. Když skleněné dveře současně zkombinujeme se skleněnou stěnou, získáme i více místa. Už nás nebudou omezovat široké příčky. Tyto dveře jsou vhodné i pro reprezentativní kanceláře a firemní prostory. Vyberte si z naší nabídky.

VYBÍREJTE SKLENĚNÉ DVEŘE PODLE CHARAKTERU MÍSTNOSTÍ

Pro vytváření nových interiérů jsou skleněné dveře skvělé, protože umožní variabilitu. Jsou z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 8 až 11 mm. Mohou být otočné i posuvné, jednokřídlé i dvoukřídlé. Otočné skleněné dveře se hodí spíše do menších prostor, pro konferenční místnosti nebo pro velké obytné místnosti využijeme posuvné dveře. V kombinaci s pevnou skleněnou stěnou vytvoříme celoskleněnou příčku. Do bytu se díky skleněným dveřím dostane více světla. V kancelářích vytvářejí dojem celistvosti pracovního kolektivu, který má však své individuální prostory.

Jaké skleněné dveře pro vás můžeme vyrobit

  • otočné dveře jednokřídlé
  • otočné dveře dvoukřídlé
  • kyvné dveře jednokřídlé
  • kyvné dveře dvoukřídlé
  • posuvné dveře jednokřídlé do pouzdra nebo podél zdi
  • posuvné dveře dvoukřídlé do pouzdra nebo podél zdi