< návrat zpět

Čištění a údržba

Jestliže chcete mít doma dlouhodobě krásnou podlahu, která bude na první pohled dokonalá, musíte se o ni starat. Každá podlahová krytina vyžaduje speciální péči. Pokud se i vy ptáte, jakým způsobem se o podlahy v interiéru starat, rádi vám odpovíme a nabídneme služby. Díky pravidelné péči logicky dosáhnete mnohem delší životnosti vaší podlahové krytiny.

Strojové čištění podlah jako základ

Většina domácnosti se domnívá, že bohatě postačí klasické manuální čištění podlah. To by mělo být skutečně základem péče, nicméně spoléhat byste se měli i na profesionální strojové čištění podlah, jež je dnes typické většinou pouze v komerčních prostorách a interiérech firem. Do domácností by si ale strojové čištění mělo najít cestu. Prvotní ošetření povrchu podlah je velmi důležité a vytvoří základ pro dokonalý vzhled podlahy. Zcela specifické je i hloubkové čištění podlah. Nabízíme možnosti dokonalého vyčištění za pomocí speciálních strojů, které dokážou v uvozovkách otevřít povrch podlahy a vyčistit ji dokonale od nejrůznějšího zanesení.

Voskování a další ochrana podlah

Optimální je také další příprava podlah na dlouhodobou zátěž. Výbornou volbou je třeba voskování dřevěných podlah. Především parkety a také nejmodernější dřevěné podlahy si tuto povrchovou úpravu zaslouží. Určitě není od věci vsadit i na některé ryze speciální čisticí prostředky, které nabízíme. Přesně na konkrétní povrch tak můžete zvolit přesný produkt, jenž bez větších problémů pomůže odstranit skvrny a dokonale desinfikuje povrch.

Kvalitní čištění koberců

Velmi důležité je i pravidelné čištění koberců. Nabízíme strojové čištění koberců, které je maximálně efektivní. Za pomocí stroje se pohodlně technici dostanou až k těm nejvíce přilnutým nečistotám a odstraní je. Samozřejmostí je kompletně desinfekce povrchu koberce a odstranění veškerých roztočů a organismů způsobujících zdravotní obtíže.