< návrat zpět

Grafosklo

GRAFOSKLO je nová technologie úpravy skla, při níž se do jedné vrstvy umístí barevná digitální fotografie, grafika nebo textilie. Motivy se mohou opakovat na dveřích nebo celých skleněných stěnách.Využití grafoskla v interiéru je hodně široké a proto i výroba grafoskla je přizpůsobena jeho použití. Pro různé interiérové prvky, různá tloušťka skleněných tabulí. Můžete si zvolit motiv dekoru dle vlastních představ. Ten se pak převede do rozměru optimálního k digitálnímu tisku a společně s bezpečnostní folií, která se při vysoké teplotě roztaví  zabezpečí dokonalé spojení skla a motivu v budoucím grafosklu
 
KUCHYNĚ

Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.

Skleněný program Grafosklo (sklo s grafikou) pro kuchyně a kuchyňská studia vychází z moderních trendů. Originální vzhled vaší kuchyně mohou zajistit skla s grafikou použité na hladkých skleněných plochách. Program grafického skla vám umožní vybrat obrázek z nabídky našich designerů, který vám bude nejvíce vyhovovat a bude v souladu s designem vaší kuchyně.

Po výběru grafiky na sklo vám bude zpracován návrh řešení na umístění skla do prostor vaší kuchyně tak, aby dispozice designu odpovídala přesnému užívání a začlenění kuchyně do interiéru.

Nahraďte tradiční keramický obklad se spárami celistvou skleněnou plochou, která se velice lehce udržuje a zároveň dodá vaší kuchyni příjemný a moderní vzhled.

Skleněné obklady Grafosklo umožňují výběr z mnoha grafických motivů, které můžete ve svém bytě zopakovat na dalších místech a tím si vytvořit designově sladěný interiér.

Každá kuchyně se stane díky sklu s grafikou jedinečným prvkem v interiéru. Výroba a instalace je řešena dle dispozic domu nebo bytu včetně umístění na kuchyňskou linku na místě. Zákazník tak neriskuje, že by vyrobené sklo s grafikou mělo jiné rozměry, než jaké jsou požadovány pro osazení zástěny kuchyně.

Samotné sklo pro kuchyňské zástěny v bezpečnostním provedení má tloušťku 6 mm a je kalené.

K dispozici je nepřeberné množství motivů. Stačí si jen vybrat.

SKLENĚNÉ DVEŘE

Celoskleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu GRAFOSKLO vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla. Z pohledu designu své dveře GRAFOSKLO díky stejnému motivu sladíte s dalšími skleněnými prvky v interiéru

Zapomeňte na klasické dřevěné dveře v interiéru, vyzkoušejte skleněné dveře. Je to nový trend moderních interiérů. Jejich hlavní předností je, že propouštějí do místnosti světlo a nejsou nikdy stejné. Jiný světelný odstín mají v denním světle, jiný při umělém osvětlení. A nemějte obavy, že jsou křehké a že se snadno rozbijí. Dnešní skleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce  8 až 12 milimetrů a ty se opravdu nedají rozbít. Vypadají skvěle v bytech, kancelářích i moderních restauracích. A když si vyberete grafosklo – dodáte interiéru opravdu moderní styl. Sklo doplňují závěsy a úchyty z ušlechtilého kovu.

VAŠÍ KANCELÁŘI, BYTU I DOMU VTISKNOU OSOBITÝ STYL

Skleněné dveře mohou být otočné i posuvné,kyvné, jednokřídlé i dvoukřídlé. Hodí se pro zděné příčky, sádrokartonové stěny i celoskleněné stěny. Jsou opakem masivních dveří, skleněné dveře jsou subtilní a hodí se pro interiéry, které chcete mít hodně vzdušné. Velmi dobře působí ve firemních sídlech, protože vždy máte pocit, že jste součástí většího prostoru, přestože jste v malé kanceláři. Dokonalý dojem máte při instalaci celoskleněné stěny, která se skládá z fixních a posuvných dveří. Odděluje prostor, ale protože propouští světlo, nijak ho nezmenšuje.