< návrat zpět

Interiérové dveře a zárubně

Interiérové dveře a zárubně tvoří nedílnou součást jakýchkoli vnitřních prostor. I vy byste tedy měli mít stylové a odolné interiérové dveře Jihlava, které budou nejen krásné na oko, ale i funkční. V naší nabídce najdete spousty nejrůznějších modelů a bude pouze na Vás, které zvolíte. Ve Vaší domácnosti nebo firmě můžete mít nejrůznější typy dveří s výplní nebo kováním dle vašeho přání. Nač se tedy při volbě dveří a zárubní soustředit?

Sázka na kvalitní materiál

Jestliže požadujete luxusní a maximálně bytelné interiérové dveře SAPELI, vyplatí se modely vyrobené z masivu. Jsou sice poměrně těžké, nicméně vzhledově působí dokonale a z pohledu mechanické odolnosti se také stoprocentně vyplatí. Levnější jsou logicky dveře dýhované, které jsou potaženy přírodním laminem. Jestliže potřebujete opravdu koupit interiérové dveře levně, vyplatí se umělá imitace přírodního povrchu, tzv. CPL laminát. Jedná se o dveře, které jsou odolné a vydrží dokonce bez větších šrámů i působení malých dětí.

Úchvatný vzhled dveří

Námi nabízené interiérové dveře si můžete vybrat v nejrůznějších designových variantách. Dovnitř dveří nevidíte, přesto je dobré vědět, že konstrukce se běžně vyrábí z MDF nebo smrkových rámů a vnitřní výplň tvoří papírová voština či děrovaná dřevotřísková deska. A povrch? Nejčastěji je z fólie, laminátu, dýhy, vysokého lesku či laku.

Právě typem povrchu volíte i jeho odolnost. Nejodolnější řešení představují lamináty, rozlišují se střednětlaké CPL a ještě dokonalejší vysokotlaké HPL (v interiéru se HPL běžně nepoužívají). Ovšem na trhu najdete například i povrchy 3D, které na dotek připomínají strukturu dřeva a jde o CPL laminát.

Vybírat si u nás, ale můžete spousty typů dveří s prosklením nejrůznějších tvarů a typů. Vy sami si dokonce budete moci vybrat konkrétní tvar a množství skleněných výplní. Nejčastěji vybírané je klasické průhledné anebo mléčné sklo. To lze také volit v nejrůznějším provedení.

Moderní kování a typ dveří

Důležitou roli hraje i kování. V naší nabídce najdete dveře se štítovým i rozetovým kováním. Materiálově se jedná nejčastěji o nerez, nicméně zvolit lze i titanové kování anebo kování mosazné.

Interiérové dveře SAPELI - jsme jediný SAPELI POINT  v Jihlavě, a to na ulici Vrchlického 5283/54.