O nás

 

Firma "TRUHLÁŘSTVÍ MINX s.r.o." působí na trhu od roku 1990. Její začátky sahají k zakázkové výrobě dřevěných konstrukcí pro čalouněný nábytek pod obchodním jménem Václav Minx.

Jsme rodinná firma, kdy od roku 1997 spolupracujeme s firmou SAPELI a specializujeme se na prodej, dodávku, montáž a kompletní záruční a pozáruční servis interiérových a vchodových dveří včetně zárubní. Na základě dlouhodobé a úspěšné spolupráce jsme se zařadili mezi "Certifikované prodejce dveří a zárubní SAPELI". V roce 2015 jsme obdrželi statut SAPELI POINT.

V roce 2017 jsme pro Vás otevřeli nový showroom na ulici Vrchlického 5283/54 v Jihlavě, kde můžete najít široký výběr modelů dveří, vzorků kování a dveřních doplňků. Naši pracovníci Vám rádi pomohou při výběru těch správných dveří a zárubní včetně ostatních detailů s nimi spojenými. Nenabízíme jen komplexní dodávku dveří a zárubní, ale také možnost výběru a sladění s podlahovými krytinami, které ve velkém množství naleznete na našem showroomu. Pro nás je důležité nabídnout Vám celkový komfort, protože naším cílem je spokojený zákazník, proto poskytujeme ZDARMA služby od poradenství až po konečnou realizaci.

 

 

 

 

 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI VZORKOVNU

Fotogalerie