< návrat zpět

Stavební pouzdra

Způsob otevírání dveří

POKUD UVÁŽÍTE, JAKÁ JE TRŽNÍ HODNOTA KAŽDÉHO ČTVEREČNÍHO METRU OBYTNÉ PLOCHY VE VAŠÍ LOKALITĚ, POCHOPITELNĚ SE SNAŽÍTE KAŽDÝ Z TĚCHTO METRŮ MAXIMÁLNĚ VYUŽÍT. MIMO JINÉ TAKÉ VOLBOU OPTIMÁLNÍHO ZPŮSOBU OTEVÍRÁNÍ. ZÁLEŽÍ OVŠEM I NA KONKRÉTNÍCH PODMÍNKÁCH DANÉHO INTERIÉRU A POŽADAVCÍCH, KTERÉ MAJÍ KONKRÉTNÍ DVEŘE PLNIT, PROTO VÁM NABÍZÍME  – POSUVNÉ DVEŘE DO STĚNY.

Pokud vám ovšem nechybí odvaha pustit se do zásadnějších stavebních úprav, nabízíme Vám posuvné dveře do stěny. Jedná se o kovovou konstrukci, ve které je zabudována kolejnice s posuvným mechanismem. Tato konstrukce se zabudovává do montované příčky nebo zděné stěny. 

 

a) NORMA STANDARD – Pouzdro určené pro jednokřídlé posuvné dveře.

b) NORMA KOMFORT – Pouzdro určené pro dvoukřídlé symetricky dělené dveře, které se posouvají od sebe (protilehle).

c) NORMA UNIBOX – Pouzdro určené pro dvoje jednokřídlé dveře shodné šířky, které se posouvají k sobě (do zákrytu).

d) NORMA PARALLEL – Pouzdro určené pro dvoukřídlé symetricky dělené dveře, které se teleskopicky otvírají jedním směrem (kaskáda). Pouzdro je ve standardu vybaveno lankovým synchronním mechanismem, který zaručuje komfortní pohyb dveřních křídel.

e) LATENTE - Pouzdro se vyznačuje tím, že má zárubeň v jedné rovině s obrysem stěny.

f) AKTIVE A EMOTIVE - Pouzdra pro moderní interiéry a styl, který nabízí široké možnosti a výjimečný design. Rozdíl je pouze v detailu! Jedná se o posuv do stavebního pouzdra, které je speciálně připraveno pro osazení do stěny bez zárubně.

AKTIVE je absolutně čisté řešení bez viditelné zárubně.

U systému EMOTIVE stavební otvor lemuje decentní a zároveň praktická hliníková lišta.

Více info o posuvných dveřích do pouzdra naleznete zde