< návrat zpět

Tapety

OMLOUVÁME SE, ALE MOMENTÁLNĚ NENABÍZÍME ŽÁDNÉ ZBOŽÍ ZE SORTIMENTU TAPETY A PŘÍSLUŠENSTVÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Krásný stylový interiér si vyžaduje nejen hezkou výmalbu, ale i oživení v podobě zajímavých obrázků a vzorů. Klasické obrazy jsou už dnes minulostí a mnohem lépe vypadají moderní tapety. Nalepit je můžete prakticky kdekoli dle vašeho vkusu a estetického cítění. Tapety na zeď nejmodernějších bytů a domů prostě patří a v kombinaci s vybavení konkrétního pokoje budou vypadat skvěle.

Oživte i svůj interiér

Důvodů nákupu tapet může být hned několik. Tím nejčastějším je požadavek na estetiku. Pokoj je po vymalování prázdný a smutný. Tapety se vzorem, a to jak jemným, tak i extravagantnějším dokážou zaplnit i stěny, o nichž byste si řekli, že nikdy nemohou zaujmout. Druhým důvodem je i ekonomické hledisko. Tapety jsou na rozdíl od obrazů vcelku levnou záležitostí. Navíc si budete moci vybírat z nepřeberného množství typů a vzorů.

Spousty druhů tapet

Zvolit můžete nejrůznější druhy tapet. Velmi oblíbené jsou především samolepící tapety, které prostě a jednoduše nalepíte na zeď po odstranění ochranného papíru. Manipulace s nimi je velmi jednoduchá a rychlá. Moc hezkého vzhledu místnosti dosáhnete i při použití vinylové tapety. Použít se dají také samolepicí fólie a samolepicí dekorace, a to například na nábytek. Chcete-li si vzpomenout na krásné chvíle strávené s vašimi blízkými, vyplatí se fototapety. Do dětského pokoje můžete vybírat dětské tapety s nejrůznějšími pohádkovými motivy či obrázky pro teenagery.

Vyberte si u nás dle libosti

Pokud jste se rozhodli pro některou z tapet, prohlédněte i naši nabídku. Najdete v ní kompletně veškeré tapety nejrůznějších vzorů a typů. Vybrat si můžete i nejrůznější příslušenství včetně nejrůznějších lepidel a odstraňovačů starších typů tapet. Interiér si tak budete moci vyladit přesně podle vašich představ a za rozumnou cenu. V případě potřeby vám rádi poradíme s výběrem správného modelu, který přímo padne do vámi zvoleného pokoje.