< návrat zpět

Vchodové masivní dveře

 

Vchodové dveře z masivu

Nabízíme Vám vchodovové masivní dveře na zakázku. Stejně jako v případě eurodveří, jsou i vchodové dveře z masivu prováděné v nejvyšší možné kvalitě při splnění veškerých bezpečnostních nároků, na ně kladených. Uvědomujeme si, že vchodové dveře z masivu nejsou jen designovou součástí Vašeho bydlení, ale zastávají i důležitou bezpečnostní funkci.

Výroba vchodových dveří je čistě individuální záležitost, respektující požadavky konkrétního zákazníka. Jsme schopni dodat prakticky cokoliv.

Vchodové masivní dveře jsou vyráběny ze speciálních lamel smrk, modřín, dub, meranti,provedení EURO 68, s vodou ředitelnými barvami dle vzorníku barev LOPRAIS s.r.o. ve 12ti odstínech plus RAL barvy, standardně dvojité pružné těsnění po celém obvodu a hliníkovým prahem tvaru L nebo hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem, bezpečnostními závěsy, výplně jsou zdvojené s tepelnou mezivrstvou, tříbodovým bezpečnostním zámkem. 
Byla i zahájena výroba dveří EURO 78 ,které jsou dveře nadstandardní, s trojitým těsněním, trojitým isosklem ,hliníkovým prahem s přerušovaným tepelným mostem, zadlabovacími závěsy Easy 3D,tříbodovým zámkem a zařízením k vyrovnání proti případnému průhybu dveří.

Nabízíme exklusivní dveře dle návrhu klienta nebo repliky historických dveří.